Semináře / Pobyty

GA VE DVOU - workshop

Chodíte na jógu a vyprávíte, sdílíte a ukazujete ostatním své zážitky a poznání z lekcí? Teď máte možnost vzít někoho sobě blízkého na workshop Jógy ve dvou. Přijít můžete i v případě, že s jógou nemáte žádné zkušenosti.
Nejedná se o akro jógu, ale o jógu v páru, kdy vám ten druhý dopomůže do polohy tak, aby došlo k hlubšímu protažení, či si pomůžete navzájem jako opora.
Vyzkoušíme nenáročné pozice, jež provedeme v kontaktu a společně se svým protějškem, který nám vahou svého těla, svojí pozicí nebo správným dotykem pomůže k intenzivnějšímu protažení, a tak se dostaneme do pozic mnohem snáz a hlouběji, než jsme zvyklí, když je provádíme sami.
Jógu ve dvou si mohou vyzkoušet všichni, kteří chtějí odhodit vážnost a trochu se u toho pobavit, uvítají, když jim někdo v pozicích dopomůže, chtějí se ještě více protáhnout nebo si pouze chtějí užít jógu ve společnosti svého partnera, kamaráda, dcery, syna, kolegy...... 

Kde: studio Yogadream
Termín a čas: 16. listopadu 2019, od 10:00 do 14:30 hod.
Cena: 800,- / osoba ( v ceně je i drobné občerstvení, pitný režim )


RELAXAČNÍ JÓGA - workshop

Na workshopu relaxační jógy se naučíte některé relaxační techniky a dechová cvičení v jednoduchých pozicích vycházejících z hathajógy. Cílem tohoto workshopu je celkové fyzické uvolnění a hlubší mentální zklidnění. Pracovat budeme i s mantrami a aromaterapií. Tento seminář je vhodný pro lidi, kteří již mají zkušenosti s jógou, mindfulness technikami, či už mají zkušenost s vědomou prací se sebou samými.

Kde: studio Yogadream
Termín a čas: 14. prosince 2019, od 10:00 do 14:30 hod.
Cena: 1 000,- / osoba ( v ceně je i drobné občerstvení, pitný režim a aromaterapie )

PODZIMNÍ RELAXAČNÍ POBYT S JÓGOU
Termín: 11. - 13. října 2019

Třídenní pobyt určený účastnicím jakéhokoliv kurzu Jógy Hradec Králové, současným i minulým. Pokud bude místo, můžou se přihlásit i ženy, které žádný kurz neabsolvovaly.


MÍSTO: Lozice u Luže - Usedlost, kde voní chléb a sýr www.usedlost.org a www.syyyr.cz

CENA: 4 100,-Kč
                                     CENA: 3 950,-Kč (pro absolventky kurzů)

Cena zahrnuje ubytování, energie, pronájem vybaveného sálu, plnou penzi - vegetariánská či veganská strava, lekce jógy, aromaterapii a zatím překvapení, které ještě domlouváme a včas zveřejníme.


REZERVACE DO 13. září 2019. Místa jsou kapacitně omezená - pojede nás max. 20.
PLATBA ZÁLOHY: do 31. srpna 2019 je potřeba zaplatit 2 500,- Kč v hotovosti na kurzech či na účet. Doplatek je splatný v den příjezdu v hotovosti na místě.
Záloha je závazná a nevratná. Pokud po zaplacení zálohy zjistíte z jakéhokoliv důvodu, že nemůžete jet, je možné zálohu vrátit pouze v případě, že za sebe najdete náhradu.  


Můžete se těšit na:
Lekce jógy - venku i uvnitř, zaměřené na podporu žaludku,  slinivky a sleziny, odbourání stresu.
Meditace, relaxace, mantry - rozloučení s minulostí, pustit nepotřebné, zachování energie, práce se stresem.
Workshop: Tvůrčí pohyb ,,Přechod do vlastního vnitřního rytmu" pod vedením tanečnice a terapeutky Harini. (www.harini.cz)
A třeba bude i čas na výlet!


Těší se na vás Míla a Olinka 


Online rezervace


Rezervace a informace: Milena Šalomounová 603 833 787, jogahradec@gmail.com
Po rezervaci místa na uvedený email a následné zaplacení na účet nebo v hotovosti, vám budou zaslány podrobné a organizační informace k semináři či pobytu. Přihlásit se také můžete přes Online rezervaci v sekci kontakty.