Semináře

JÓGOVÁ TERAPIE
zdravá záda, hluboký stabilizační systém, vědomý dech
seminář na objednání

Den s jógovou terapií.
Jóga pro zdravá záda respektující principy zdravého pohybu, vycházejícího z vývojové kineziologie. Záměrem je naučit vás dvě jednoduché sestavy na ranní a večerní cvičení. Dále proběhne lekce zaměřená na možné příčiny bolestí zad, na správné a vědomé provedení jednotlivých pozic, s jejichž pomocí můžete svá záda uvolnit a protáhnout.
Jóga pro zpevnění středu těla je cvičení zaměřené na aktivní a vědomé zapojení hlubokého stabilizačního systému podle principu zdravého pohybu. Lekce obsahuje trochu teorie a více praxe zaměřené na svaly podél páteře, přímý břišní sval, svaly pánevního dna a bránice.
Vědomý dech je součástí obou lekcí jógy. Dozvíte se jak funkčně dýchat nejen při cvičení, ale i v každodenním životě.MÍSTO KONÁNÍ:
ABECEDA POZNÁNÍ, Relaxační a vzdělávací studio, Malé náměstí 129, 500 03 Hradec Králové
nebo jiné místo dle dohody


SEMINÁŘ POVEDE:
Milena Šalomounová - lektorka jógy

OBJEDNÁNÍ:


Kontaktní osoba: Milena Šalomounová; 603 833 787


DEN S JÓGOU A AROMATERAPIÍ II.

pro radost, zdravé tělo a čistou mysl

TERMÍN NENÍ VYPSÁN
9,00 - 17,00

Zveme vás na den s jógou a aromaterapií, kde zažijete:
Jógovou praxi respektující principy zdravého pohybu, vycházejícího z vývojové kineziologie. Aktivace hlubokého stabilizačního systému v jógových ásánách. Naším záměrem bude nastavení správného držení těla, napřímení páteře, vědomý dech a pohyb. Kromě tradičních jógových ásán se zaměříme na spinální cviky, které vedou k rotačnímu uvolnění páteře, uvolnění a protažení svalů včetně hlubokých struktur, zvětšení rozsahu pohybu páteře a celkovému uvolnění. Jejich pravidelné a správné provádění vede k nastartování regeneračních procesů v ose těla, oživení páteře a vnitřních orgánů.
Jógu pro zdravé pánevní dno je cvičení zaměřené na aktivní a vědomé zapojení pánevního dna podle principů jógové terapie. Lekce obsahuje trochu teorie a více praxe - jemné cviky a ásány na uvolnění i posílení oslabených či ztažených svalů a dechová cvičení.
Mindfulness a relaxaci - bdělá pozornost, dech, klid, všímavost. Bytí v přítomnosti. Méně v myšlenkách, více v těle. Tady a teď.
Aromaterapii: základní éterické oleje a jejich využití v praxi, antistresová aromamasáž. (automasáž či masáž ve dvojicích)

CENA: 
2 200,-
v ceně je zahrnutý i pitný režim po celý den, zdravý oběd a masážní olej včetně éterických olejů

SEMINÁŘ POVEDE: 
Olga Himmelsbergerová - lektorka jógy
Milena Šalomounová - lektorka jógy

PŘIHLÁŠKY: 
online rezervace ZDE
e-mailem: jogahradec@gmail.com

S SEBOU: 
pohodné oblečení a na masáž doporučujeme tílko a malý ručník

MÍSTO KONÁNÍ: 
ABECEDA POZNÁNÍ, Relaxační vzdělávací studio, Malé náměstí 129, 500 03 Hradec Králové

Kontaktní osoba: Milena Šalomounová; 603 833 787