Semináře / Pobyty

JARNÍ OČISTNÝ POBYT S JÓGOU

Termín: 3. - 5. dubna 2020

Třídenní pobyt určený účastnicím jakéhokoliv kurzu Jógy Hradec Králové, současným i minulým. Pokud bude místo, můžou se přihlásit i ženy, které žádný kurz neabsolvovaly.

MÍSTO: Lozice u Luže - Usedlost, kde voní chléb a sýr 
www.usedlost.org a www.syyyr.cz

CENA: 4 100,-Kč

CENA: 3 900,-Kč (pro absolventky kurzů)

Cena zahrnuje ubytování, energie, pronájem vybaveného sálu, plnou penzi - vegetariánská či veganská strava, lekce jógy, aromaterapii a workshop aromashiatsu.


PLATBA ZÁLOHY: do 8. března 2020 je potřeba zaplatit 2 500,- Kč v hotovosti na kurzech či na účet. Doplatek je splatný v den příjezdu v hotovosti na místě.

REZERVACE: na email jogahradec@gmail.com nebo přes online rezervaci na webových stránkách.

Záloha je závazná a nevratná. Pokud po zaplacení zálohy zjistíte z jakéhokoliv důvodu, že nemůžete jet, je možné zálohu vrátit pouze v případě, že za sebe najdete náhradu.

Můžete se těšit na:

Lekce jógy - venku i uvnitř, zaměřené na podporu žlučníku a jater, lymfu a detoxikaci
Meditace, relaxace, mantry - zaměření na uvolnění napětí a získávání energie, tématem bude vyrovnání emočních stavů, laskavost a tolerance.
Workshop: Aromashiatsu v elementu - Dřevo. Namícháte si vlastní olej na masáž, zaměříme se na orgán žlučníku a jater a okrajově i na ostatní orgány. Workshop má teoretickou i praktickou část.
A třeba bude i čas na výlet!


Těší se na vás Míla a Olinka 

Online rezervace

Rezervace a informace: Milena Šalomounová 603 833 787, jogahradec@gmail.com
Po rezervaci místa na uvedený email a následné zaplacení na účet nebo v hotovosti, vám budou zaslány podrobné a organizační informace k semináři či pobytu. Přihlásit se také můžete přes Online rezervaci v sekci kontakty.