Semináře / Pobyty

JARNÍ OČISTNÝ POBYT S JÓGOU

Termín: 9. - 11. dubna 2021


Třídenní pobyt určený účastnicím jakéhokoliv kurzu Jógy Hradec Králové, současným i minulým. Pokud bude místo, můžou se přihlásit i ženy, které žádný kurz neabsolvovaly.


MÍSTO: Lozice u Luže - Usedlost, kde voní chléb a sýr 
www.usedlost.org a www.syyyr.cz

DOPRAVA:
vlastní


CENA: 4 100,-Kč
CENA: 3 950,- Kč (pro absolventky kurzů)

Cena zahrnuje ubytování, energie, pronájem vybaveného sálu, plnou penzi - vegetariánská či veganská strava, lekce jógy, aromaterapii a workshop aromashiatsu.


PLATBA ZÁLOHY: do 10. března 2021 je potřeba zaplatit 2 500,- Kč v hotovosti na kurzech či na účet. Doplatek je splatný v den příjezdu v hotovosti na místě.

REZERVACE: na email jogahradec@gmail.com nebo přes online rezervaci na webových stránkách.

Záloha je závazná a nevratná. Pokud po zaplacení zálohy zjistíte z jakéhokoliv důvodu, že nemůžete jet, je možné zálohu vrátit pouze v případě, že za sebe najdete náhradu.

Můžete se těšit na:

Lekce jógy - venku i uvnitř, zaměřené na podporu žlučníku a jater, lymfu a detoxikaci
Meditace, relaxace, mantry - zaměření na uvolnění napětí a získávání energie, tématem bude vyrovnání emočních stavů, laskavost a tolerance.
Workshop: Aromashiatsu v elementu - Dřevo. Namícháte si vlastní olej na masáž, zaměříme se na orgán žlučníku a jater a okrajově i na ostatní orgány. Workshop má teoretickou i praktickou část.
A třeba bude i čas na výlet!


Těší se na vás Míla a Olinka 


Seminář - DEN S JÓGOU A AROMATERAPIÍ II.

pro radost, zdravé tělo a čistou mysl

sobota 16. 1. 2021
9,00 - 17,00

Zveme vás na den s jógou a aromaterapií, kde zažijete:
Jógovou praxi respektující principy zdravého pohybu, vycházejícího z vývojové kineziologie. Aktivace hlubokého stabilizačního systému v jógových ásánách. Naším záměrem bude nastavení správného držení těla, napřímení páteře, vědomý dech a pohyb. Kromě tradičních jógových ásán se zaměříme na spinální cviky, které vedou k rotačnímu uvolnění páteře, uvolnění a protažení svalů včetně hlubokých struktur, zvětšení rozsahu pohybu páteře a celkovému uvolnění. Jejich pravidelné a správné provádění vede k nastartování regeneračních procesů v ose těla, oživení páteře a vnitřních orgánů.
Jógu pro zdravé pánevní dno je cvičení zaměřené na aktivní a vědomé zapojení pánevního dna podle principů jógové terapie. Lekce obsahuje trochu teorie a více praxe - jemné cviky a ásány na uvolnění i posílení oslabených či ztažených svalů a dechová cvičení.
Mindfulness a relaxaci - bdělá pozornost, dech, klid, všímavost. Bytí v přítomnosti. Méně v myšlenkách, více v těle. Tady a teď.
Aromaterapii: základní éterické oleje a jejich využití v praxi, antistresová aromamasáž. (automasáž či masáž ve dvojicích)

CENA: 1 800,-
v ceně je zahrnutý i pitný režim po celý den, zdravý oběd a masážní olej včetně éterických olejů

SEMINÁŘ POVEDE: Olga Himmelsbergerová - lektorka jógy
Milena Šalomounová - lektorka jógy

PŘIHLÁŠKY: online rezervace ZDE
e-mailem: jogahradec@gmail.com

S SEBOU: pohodné oblečení a na masáž doporučujeme tílko a malý ručník

MÍSTO KONÁNÍ: ABECEDA POZNÁNÍ, Relaxační vzdělávací studio, Malé náměstí 129, 500 03 Hradec Králové

Kontaktní osoba: Milena Šalomounová; 603 833 787 

RELAXAČNÍ POBYT S JÓGOU A AROMATERAPIÍ

Termín: PŘESUNUTO NA ROK 2021

Třídenní pobyt určený praktikujícím, či teprve začínajícím zájemcům o jógu, muže i ženy ve věku od 15 let. Jógový pobyt proběhne v krásné přírodě Orlických hor na výjimečném místě, kde se stará usedlost spojila s moderně vybudovanou stodolou, místem, vyzývajícím ke zpomalení a uvolnění. Během pobytu budete mít možnost využití sauny či masáže.

MÍSTO: Usedlost Hamernice, Pěčín 87, 517 61 Pěčín

https://www.usedlosthamernice.cz/

DOPRAVA: vlastní 

CENA: 4 700,-Kč
CENA: 4 450,- Kč (pro absolventy kurzů)

Cena zahrnuje ubytování na 2 noci, energie, pronájem vybaveného sálu, plnou
penzi s vegetariánskou stravou, lekce jógy, aromaterapii, poradenství-konzultace.

Můžete se těšit na: Lekce jógy - venku i uvnitř, jemné i dynamické styly - intuitivní jóga, jin jóga, vinjássa, jógová terapie se zaměřením na páteř a záda.......

Meditace, relaxace, mantry - zaměření na rovnováhu, stabilitu, balanc, být sám sobě rádcem, léčitelem, učitelem......
Aromaterapie na podzim a v zimě. Práce s esenciálními oleji a vůněmi, základy aromaterapie,míchání vlastních výrobků. Sprej - zdarma. Masážní olej, parfém či krém za menší doplatek.Celý program pobytu proběhne v souladu s obdobím podzimu a zimy.
Můžete využít i místní sauny, tibetské masáže a fyzioterapii - není v ceně pobytu.


REZERVACE: na email jogahradec@gmail.com nebo přes online rezervaci na webových stránkách.

Závazná rezervace platí po uhrazení celé částky na účet, faktura vám bude zaslána obratem po rezervaci.
Pokud po zaplacení pobytu zjistíte z jakéhokoliv důvodu, že nemůžete jet, bude vám vráceno 50% ze zaplacené částky. 7 - 0 dní před začátkem pobytu je storno pobytu ve výši 100%. V případě, že za sebe najdete náhradníka, je vratná celá částka.

Jógovým pobytem vás provede Milena Šalomounová a Olga Himmelsbergerová. 

ONLINE REZERVACE

Rezervace a informace: Milena Šalomounová 603 833 787, jogahradec@gmail.com
Po rezervaci místa na uvedený email a následné zaplacení na účet nebo v hotovosti, vám budou zaslány podrobné a organizační informace k semináři či pobytu. Přihlásit se také můžete přes Online rezervaci v sekci kontakty.